Projekty

Přehled projektů na kterých jsem pracoval.

2019

Natáčení

„Čekáme na feedback 🙂

Natáčení svatby

2019

Focení

„Super, flexibilní mladý moderní a velice příjemný fotograf. Profesionální chování. Parádní nápady.

Odkaz: Ukázka práce

Focení portrétů

2018

Natáčení a tvorba reklamy

„Perfektní, spolehlivý a hlavně profesionální průběh celého natáčení pod taktovkou kameramana. Výsledek považuji za velmi povedený. Děkuji panu Michálkovi za spolupráci a budu se těšit na realizaci dalších projektů spojených s jeho jménem.

Odkaz: Ukázka práce

Click&Eat reklama

2018

Focení a provoz fotokoutku

„Ota nám na tradiční akci Zažít Ostravu jinak dělal fotokoutek a opět se nám osvědčil. Svou práci odváděl spolehlivě, s lidmi komunikoval a byl na ně velmi příjemný, takže z fotokoutku všichni odcházeli nejen s pěknou fotografií, ale taky s radostí z příjemného setkání.

Odkaz: Ukázka práce

COOLTOUR – Fotokoutek Zažít Ostravu Jinak

2018

Natáčení a editace reklamních spotů

„Díky Otovi máme super videoreklamu na Sociální sítě a v Prostějově se lidé o nás rychle dozvěděli. Byla to zábava takhle točit a celkový dojem mám skvělý. Videoreklamu udělal podle mých představ.

Odkaz: Ukázka práce

Virtuální realita a hry Prostějov

2018

Focení a provoz fotokoutku

„Ocenila jsem Otovo nadšení pro akci a jeho kreativitu. Do puntíku celý průběh vymyslel a na informativní schůzce vše vysvětlil tak, že to pochopil i člověk neznalý. Samotné focení probíhalo velmi příjemně. Děkujeme!

Odkaz: Ukázka práce

Centrum PANT – fotokoutek Muzejní noc

2018

Focení a natáčení- reportážní fotky z akce a záznamy přednášek

„Kvalitně odvedené a profesionální kompletní zajištění akce. Ota zvládl celou akci natáčet a ve stejnou chvíli fotografovat. Těšíme se na další spolupráci na vodě.

Odkaz: Ukázka práce

Oderské fórum

2018

Focení – reportážní fotky z akce

Ota je spolehlivý fotograf s profesionálním a sympatickým přístupem. Skvěle reaguje na požadavky a na hosty je velice příjemný.

Odkaz: Ukázka práce

MOVE Ostrava

2018

Natáčení a editace videa – tvorba videokampaně

„Profesionální přístup, ochota, dobrá komunikace, schopnost vhodně poradit, spolehlivost a dobrý pocit při natáčení. Vše probíhalo rychle a přesně dle našich požadavků od návrhu až po samotnou realizaci. S výsledným řešením jsme velice spokojeni.“

Odkaz: Ukázka práce

VŠB – TU Ostrava FBI

2017

Natáčení videa – křty audioknih na MELTINGPOT Ostrava

„Ota pro nás opět natáčel na MELTINGPOT. Tentokrát se jednalo o křty dvou audioknih v Gongu. Znovu jsme byli spokojeni, mrkněte se koneckonců sami 😊

Audiotéka s. r. o.

2016 až 2018

Natáčení a editace videa – série interview KnihcentrumLIVE

„Všechna videa byla zpracována dle našich požadavků a předčila naše očekávání. Ota přichází i s velmi kreativními nápady. Je velmi pracovitý a svědomitý.“

Odkaz: Kanál na YouTube Knihcentrum

Knihcentrum s. r. o.

2016

Natáčení a editace videa – besedy na MELTINGPOT Ostrava.

„Ota nám v rámci MELTINGPOT natáčel a stříhal všechny rozhovory, besedy a autogramiády. Spolupráce byla perfektní, výsledná videa jsme obdrželi druhý den ke zveřejnění. Byli jsme velmi spokojeni.“

Odkaz: Ukázka práce

Audiotéka s. r. o.